Çalışma Saatlerimiz
Hafta içi
08.30 - 18.00
Cumartesi:
8.30 - 15.30

Hakkımızda

Mersa oto kuaför olarak 1998 yılından bu yana hizmetlerimizi hiçbir koşulda sekteye uğratmadan ve müşterilerimizin memnuniyetini önceleyerek onların İstanbul Oto Kuaför hizmeti ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak için her geçen gün gelişiyoruz. Avrupa Yakası ağırlıklı olmak üzere Türkiye’nin en güzel kenti İstanbul’un her bölgesine hizmet akışını kesintisiz olarak sağlıyoruz. Oto kuaför hizmetlerimizi alanında uzman personellerden oluşan ekiplerimiz aracılığıyla sizlere ulaştırıyor ve böylelikle yılların verdiği bilgiyi, tecrübeyi size sunuyoruz.
Her biri alanında gerekli eğitimleri almış tecrübeli ve donanımlı personellerimizle sizlere oto kuaför hizmeti sunuyoruz. Hizmetimiz öncesinde aracınız için gerekli tüm incelemeleri yaparak operasyonlarımızı başlatıyoruz. Böylelikle bakım ve onarım öncesinde yapılacaklar konusunda sizleri bilgilendiriyoruz. Tamir ve bakım ihtiyaçlarınızın yanı sıra sizlere aracınız için gerekli çeşitli parçalara, donanımlara kolay bir şekilde ulaşma imkanı sunuyoruz. Diğer bir ifadeyle sizlere kaliteli oto kuaför hizmeti sunmakla kalmayıp aracınız için dünya kalitesi standartlarında donanım ve parçaya ulaşma olanağı sunuyoruz.

Lüks Oto Temizlik Hizmeti

Lüks araçlar için detaylı ve kapsamlı temizlik hizmetini de sunmaktayız. Aracınızın iç ve dış temizliğini yine deneyimli ekiplerimizle aracınıza zarar vermeyecek, standartlara uygun kaliteli ürünlerle kullanarak gerçekleştiriyor ve aracınızı dezenfekte ediyoruz.

Üstün Performans Hizmeti

Mersa Oto Kuaför, üstlendiği tüm operasyonlarda planlı, titiz ve kusursuz çalışma prensibini ilke edinmiştir. Bundan kaynaklı olarak çalışanlarının gerekli tecrübeye ve uzmanlığa sahip olmasıyla yetinmeyerek operasyon boyunca kullanılabilecek çeşitli araç ve gereçleri de dünya standartlarına uygun şekilde temin ediyor ve geliştiriyoruz. Bugüne kadar edindiğimiz onlarca yıllık deneyimden edindiğimiz bilgileri arttırmak ve her zaman daha iyi hizmet sunmak için çaba gösteriyoruz. Siz değerli müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler Bu isteğimizi her daim diri tutmaktadır. Sizler de binlerce müşterimiz gibi lüks oto kuaför ihtiyacınız için bizi ziyaret etmek edebilir, Mersa Oto Kuaför'ün sunduğu kaliteli hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Mersa Wax Oto Kuaför Uygun Fiyat

Önceliklerimiz arasında eksiksiz ve kaliteli hizmeti, uygun fiyatlarla sizlere ulaştırmak da yer alıyor. Bu nedenle şirketimiz kolay ‘’erişebilir’’ olma politikası yürütmekte, yıllara dayanan kaliteli hizmetleri uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır.

Mersa Wax Oto Kuaför & Bosch Car Service

Mersa Bosch Car Service uzun yıllardır sektörün önemli markalarından birisi olarak yoluna devam etmektedir. Güncel teknolojiyi aktif bir şekilde kullanmanın yanı sıra ihtiyaç sahiplerinin tüm gereksinimlerini eksiksiz olarak karşılamaktadır. İşine ve mesleğine saygılı olan ekiplerimiz sayesinde operasyonlarınız sorunsuz şekilde gerçekleşir. Bosch’tan gelen teknoloji ve bilgi birikimi sayesinde çözülmeyecek herhangi bir araç sorunu bulunmuyor. Sizin için kaliteli ve sorunsuz çözümler üretiyoruz. Dünyadaki en önemli otomotiv tedarikçisi olan Bosch’tan gelen eşsiz servis hizmetini müşterilerimize sağlamaktayız. Hizmetlerimiz sırasında en iyi test cihazlarını kullanmamızın yanı sıra dijital bilgi sistemlerini en aktif şekilde kullanıyoruz. Sonuç olarak ortaya her iki tarafı da mutlu eden profesyonel bir iş çıkıyor. 20 yılı aşkın süredir elde ettiğimiz engin bilgi birikimini sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Mersa Bosch Car Service ihtiyaçlarınızı gidermek için her zaman hizmetinizde.