Çalışma Saatlerimiz
Hafta içi
08.30 - 18.00
Cumartesi:
8.30 - 15.30

Mini Onarım

Mini onarım konusunda hizmet almak ve aracınız için küçük çaplı tamir ayrıcalığını yaşamanız mümkün! Kasko teminatınız kapsamında alabileceğiniz mini onarım hizmetlerini servisimiz kalitesiyle yaşayabileceksiniz. Kasko firmaları ile anlaşmamız çerçevesinde ekstra ücretler ödemek durumunda kalmadan kusursuz çözümlerden faydalanabilirsiniz.
Araç sahiplerinin kaza ve çarpışmalar sonrasında oluşacak hasarı önlemek adına kasko ayrıcalıklarından yararlandıkları görülmektedir. Bu sayede ekstra ücret ödemek durumunda kalmadan aracın hasarlı bölgesi tamir edilir. Kaskonun kapsamı değişkenlik gösterse de mini onarımlar sayesinde aracınızdaki ufak çaplı hasarları ortadan kaldırma ayrıcalığı yaşayabileceksiniz. Oto servisimizin kasko firmanızla anlaşması sayesinde alacağınız bu hizmetin size özel olacağını unutmamalısınız!

Mini Onarım Kasko Tarafından mı Karşılanır ?

Mini onarımlar adından da anlaşılabileceği üzere araçta ortaya çıkan ufak çaplı hasarlardır. Söz konusu onarım kapsamında boyasız göçük düzeltme işlemleri gerçekleştirilebilir. Bu sayede araca bir boya uygulaması yapılmadığı gibi değer düşüklüğüne de neden olunmaz. Göçük düzeltme işlemlerinin yanı sıra çizik, küçük çaplı ezik ve iç döşemelerde görülen yırtıklar için de mini onarımın avantajından yararlanabilirsiniz.
Aracınızda ortaya çıkan hasarın tamiri amacıyla başvurulan bu çözüm için kaskonuz ödeme yapar. Bu nedenle de kasko kapsamında hizmet almış olmanın ayrıcalıklarını yaşarsınız. Ancak araç kasko işlemleri sırasında mini onarım limitlerinin belirli sınırları çizilir. Bu nedenle de kasko onarım işlemleri ile alakalı ekstra ödemeler ortaya çıkması muhtemeldir.

Mini Onarım Fiyatları

Mini onarım hizmetleri kapsamında ödemeniz gereken ücretin ne olacağına bakıldığında oto servisimizle görüşmeden bir sonuca ulaşmak mümkün değildir. Çünkü mini onarımın kapsamı kasko limitlerinize göre belirlenir. Bu nedenle de onarım işlemleri öncesinde mutlaka oto servis ekibimizle onarımın kasko kapsamında olup olmadığını incelemelisiniz.
Onarım konusunda kasko dışında bir durum varsa oto servisimiz boyasız göçük düzeltme ya da kılcal çizik giderme işlemleri için size fiyat sunacaktır. Oto servisimizin bu konuda en avantajlı fiyatları vaat edeceğini unutmamalısınız. Özellikle kaliteli hizmet ve uygun fiyat anlayışı ile hareket ederek sizlerin taleplerine cevap veriyoruz. Aracınızı en az sizin kadar önemserken bütçe dostu yaklaşımımızı da sergiliyoruz.