Çalışma Saatlerimiz
Hafta içi
08.30 - 18.00
Cumartesi:
8.30 - 15.30

Boyasız Göçük Düzeltme

Boyasız göçük düzeltme sayesinde aracınızda en ufak bir boya işlemi olmadan hasarı tamir ettirmek ister misiniz? Çarpma ya da bir cisim düşmesi nedeniyle aracınızda oluşan göçükleri araçta değer kaybı olmadan tamir ediyoruz. Kısa sürede kusursuz bir çözüme ulaşmanızı sağlarken göçüğün sizin için sorun olmasını engelliyoruz. 

Araç sahiplerinin en büyük korkularından bir tanesi aracın dış kısmında oluşabilecek hasarlardır. Ancak dikkatsizlik ve kaza durumları nedeniyle araç kaportasında göçük olması ihtimali yüksektir. Bu durumda yapmanız gereken en önemli şeyin boyasız göçük düzeltme işlemlerimizden faydalanmak olacağını unutmayın! Oto servisimize başvurarak alacağınız oto göçük düzeltme hizmetinde size neler sunulduğunu aşağıda tüm detayları ile gözlemleyebilirsiniz.

Boyasız Göçük Düzeltme Fiyatları

Araç göçük düzeltme işlemlerinden tam performans elde etmek adına göçüğün belli başlı niteliklere sahip olması gerekir. Aksi takdirde boya işlemi kaçınılmaz bir son olacaktır. Peki, boyasız göçük düzeltme işleminden faydalanmak için koşullar nelerdir?

Kaporta göçük düzeltme işlemi için göçüğün ortaya çıktığı bölgede sacın uzamamış olması gerekir. Öte yandan boyanın da zarar görmemiş olması ve bu kısımda daha önce boyama yapılmamış olması şarttır. Bu şartları sağlayan bölgedeki göçüğü düzeltmek adına arka kısma özel çubuklar ile ulaşılır. Çubukların arkadan desteği ile masaj işlemi uygulanır. Yavaş ve dikkatli dokunuşlarla gerçekleştirilen masaj işleminde amaç boyanın zarar görmemesidir.

Sac kısmının eski formuna gelmesi ile birlikte boyasız göçük düzeltme işlemi gerçekleştirilir. Bu çözüme başvurulabilmesi amacıyla kaportanın arkasına çubuklarla ulaşılabilmesi mümkün olmalıdır. Aksi takdirde oto göçük düzeltme hizmet kapsamında çözüm mümkün değildir.

Araç Göçük Düzeltme Fiyatları

Kaporta göçük düzeltme fiyatları konusunda nasıl bir sonuçla karşı karşıya kalacağınızı oto servisimizde gerçekleşecek kontrol sonrasında öğrenebilirsiniz. Göçük düzelme işleminin kapsamı ve zorluğuna bağlı olarak değişen fiyatlarla alakalı net bir tarife yoktur. Oto servisimiz size en uygun fiyatları sunmak ve en kaliteli hizmetleri vaat etmek amacındadır. Siz de hem uygun fiyat hem de kaliteli hizmet kapsamında kaporta göçük düzeltme ayrıcalığını yaşamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Otomobil

Fiyat almak için lütfen bize ulaşınız