Çalışma Saatlerimiz
Hafta içi
08.30 - 18.00
Cumartesi:
8.30 - 15.30

Cam Tamiri

Cam tamiri hizmetlerimiz kapsamında araç camındaki kılcal çatlaklar ve diğer bütün hasarları ortadan kaldırabilirsiniz. Aracınızın en hassas kısımlarından bir tanesi olan cam unsurların yolda ya da park halinde zarar görmesi çok yüksek bir ihtimaldir. Bu ihtimali dikkate alarak güvenilir bir oto cam tamiri hizmetine ulaşmak sizin için değerlidir. 

Araçların yolda seyrederken yoldan kopan taş parçalarının sekerek cama denk gelmesi çok sık karşı karşıya kalınan bir durumdur. Bunun yanı sıra park halinde olduğunuz sırada cam tamir hizmeti gerektirecek durumlar ortaya çıkabilir. Sürüş güvenliğini olumsuz etkileyen ve aracın değerinin düşmesine neden olan kırık ve çatlak camları kaliteli bir şekilde tamir ettirebilirsiniz.

Cam Tamiri Nasıl Yapılır?

Oto cam çatlak tamiri olarak da bilinen cam tamirinin nasıl yapıldığını merak ediyor musunuz? Aracınızın kalitesini arttıracak ve sürüş güvenliğini sağlayacak çatlak tamiri nasıl yapılır daha yakından bir bakalım!

Aracınızda çatlak ya da kırıklar oluşması halinde oto servisimiz aşağıdaki adımları takip ederek kaliteli bir tamir hizmeti sunar. Kalite ve yüksek performanslı bir hizmet almak sizin için bir ayrıcalık olur.

  • Çatlak ya da kırık tespiti yapılarak aracın cam tipine göre uygun çözüme başvurulur,
  • Çatlağın tamir edilecek özellikte olması durumunda değişim hizmetine başvurulmaz,
  • Çatlağın daha büyük sorunlara neden olmayacağı durumlarda uygulama gerçekleştirilerek araç camı temizlenir,
  • Çatlak cam tamiri kapsamında far camı tamiri de gerçekleştirilir. Araç camının gelecekte hasar görmeyeceği şekilde tamir edilmesinden hemen sonra araç size teslim edilir. Titizlikle gerçekleştirilen tamir hizmetlerinde amaç çatlağın büyümemesidir. Aksi takdirde çatlak yürüyerek bütün camın kırılmasına neden olacaktır.

Oto Cam Çatlak Tamiri Fiyatları

Far camı tamiri de dahil olmak üzere aracınızda bulunan bütün cam parçalar için tamir hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Cam tamiri hizmetleri kapsamında ödeyeceğiniz ücret camın çatlak durumuna göre farklılık göstermektedir. Bu anlamda en doğru fiyatlara ulaşmak ve en kaliteli hizmetlerden yararlanmak için bizimle iletişime geçmenizi öneriyoruz. Uzman personelimiz ve kaliteli ekipmanlarımızla çatlak cam tamiri hizmetlerinde size en iyi çözümleri sunuyoruz!

Otomobil

Fiyat almak için lütfen bize ulaşınız