Çalışma Saatlerimiz
Hafta içi
08.30 - 18.00
Cumartesi:
8.30 - 15.30

Koltuk / Döşeme Tamiri

Koltuk/döşeme tamiri hemen her araç sahibinin ihtiyaç duyduğu hizmetlerden bir tanesi olmayı başarır. Özellikle aracın yoğun kullanımı nedeniyle ortaya çıkan hasarın giderilmesi amacıyla başvurulan koltuk/döşeme tamir hizmetleri sayesinde daha kaliteli bir görüntü elde etmek olasıdır. 

Araç koltukları yoğun kullanım ya da kullanıcı hataları nedeniyle zaman zaman hasar görür. Bu hasarın ortaya çıkmasında insanların ihmali çok etkili olsa da hasarın ortaya çıkmasından sonra yapılabilecek olan tek şey koltuk tamiri ile döşemenin eski haline getirilmesidir. Döşeme tamiri yapılmadan önce genellikle durum değerlendirmesi yapılmaktadır.

Koltuk / Döşeme Tarihi Nasıl Yapılır ?

Koltuk döşeme tamiri işlemleri gerçekleşirken dikkat edilmesi gereken en önemli detay koltuk tamirinin uzman kişilerce yapılmasıdır. Özellikle yanlış uygulamalar neticesinde koltuğa zarar verilmesi söz konusu olabilir. Bu kapsamda tamir ve döşeme hizmetleri sırasıyla şu şekilde gerçekleştirilmektedir.

  • Aracın döşeme ve koltukları incelenerek mevcut hasarın tespit edilmesi sağlanır,
  • Tespit edilen hasarın nasıl tamir edileceği belirlenir,
  • Yapılan belirlemeler ışığında ihtiyaç duyulan ekipman ve malzeme tedarik edilir,
  • Uzman personel tarafından araç koltuk ve döşemesi tamir edilerek aracınızın en konforlu hale ulaşması sağlanır,
  • İç döşeme onarım hizmetleri sırasında aracın orijinalliğine zarar verecek uygulamalardan kaçınılır,
  • Aracın döşeme tipine göre uygulama gerçekleştirilirken döşeme tamiri sonucunda koltuk temizliği yapılarak araç size teslim edilir. 

Yukarıdaki ayrıcalıklı çözümlerden faydalanmak mı istiyorsunuz? O halde bizimle iletişime geçerek en kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 

Oto Koltuk Yırtık Tamiri Fiyatları

 

Oto koltuk yırtık tamiri hizmetlerinden faydalanmak ve daha kaliteli hizmetlere kapı aralamak adına harekete geçebilirsiniz. Bu konuda en iyi çözümlerden ulaşmanızı sağlayan oto servisimiz araba deri koltuk tamiri kapsamında aracınıza en uygun çözümleri sağlar. Özellikle orijinalliği korumak amaçlı hizmetlerin sizin için kusursuzluğu ön plana çıkaracağını unutmamalısınız. 

Oto koltuk yırtık tamiri sırasında yırtığın tamir edilmesi ve daha kaliteli bir şekle getirilmesi adına uzman ekibimize başvurmanızı öneriyoruz. Yırtığın türü ve büyüklüğü ne olursa olsun bizimle iletişime geçerek en kaliteli hizmetlerimizden faydalanmaya başlayabilirsiniz. Kaliteli araç koltuk tamiri hem görsel hem de ekonomik açıdan size çok iyi gelecek!

Otomobil

Fiyat almak için lütfen bize ulaşınız