Çalışma Saatlerimiz
Hafta içi
08.30 - 18.00
Cumartesi:
8.30 - 15.30

Plastik/Tampon Onarım

Plastik/tampon onarım hizmetleri araç sahiplerinin en çok ihtiyaç duyduğu hizmetlerden bir tanesidir. Aracın alt ve çevre kısmında yer alan plastik parçaların çarpa, çarpışma ve değdirme gibi nedenlerle hasar görmesi tamiri gerektirir. Peki, bu tamir hizmetleri nasıl gerçekleşir?
Araçların plastik aksamı olarak bilinen tampon en çabuk hasar gören parçaların genel adıdır. Sert plastikten imal edilmesi nedeni ile en ufak bir çarpmada dahi çizilen ya da kırılan bu parçaların doğru yöntemlerle tamir edilmesi şarttır. Aksi takdirde aracınızın görsel açıdan sorunlu olduğu düşüncesi ortaya çıkar. Bu durumda araç tampon tamiri için oto servis hizmetimize başvurmalısınız.

Plastik/Tampon Onarım Nasıl Yapılır ?

Aracınızın plastik aksamı olarak bilinen tampon kısmındaki hasarın giderilmesi için öncelikle mevcut hasarın tespit edilmesi gerekir. Tampon olarak bilinen plastik parçalarda kırılma ve yırtılma şeklinde farklı tür sorunlar ortaya çıkması muhtemeldir. Kırılma durumunda tampondaki parçaların kaybolması da söz konusu olabilir. Bu durumda tampon değişimi ya da tampona ek yapılması gerekir.
Tampon yırtılması ise plastik parçanın daha ciddi hasar görmesidir. Tampon yırtılması tamir sırasında daha zor tamir edilir. Ancak yırtılma ya da kırılma fark etmeksizin oto servisimiz size her halde destek olur. Aracınızın daha kaliteli bir görüntüye kavuşması ve güvenli sürüşe kapı aralaması adına bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tampon Tamiri Fiyatları

Tamponunuzun tamir edilmesini ve aracınızın her anlamda kusursuz olmasını istiyorsanız oto servisimize başvurabilirsiniz. Bize başvurduğunuzda uzman personelimiz aracınızdaki mevcut hasarı tespit ederek nasıl bir yol haritası izleyeceğine karar verir. Bu sayede hem aracınızın tampon tamiri yapılır hem de hizmet kalitesi zirveye çıkar.
Aracınızla alakalı tampon tamir hizmeti kapsamında ödeyeceğiniz tutarın ne kadar olacağı tamamen hasara bağlıdır. Tampondaki çatlak, kırık ya da yırtılma ne denli çoksa ödemeniz gereken tutar da o denli yükselecektir. Zira tampon tamiri yapılırken aracınızın tapon boyaması da gerçekleşir. Bu noktada kapsamlı bir hizmet olan oto tamir tampon için seçiminizi titizlikle yapmaya özen göstermelisiniz. Bizi tercih ederek hem bütçenizi hem de aracınızı koruyabilirsiniz.

Otomobil

Fiyat almak için lütfen bize ulaşınız