Çalışma Saatlerimiz
Hafta içi
08.30 - 18.00
Cumartesi:
8.30 - 15.30

Araç Deri Döşeme Yenilemesi ve Değişimi

Araç sahiplerinin araç bakım işlemlerinde en hassas davrandıkları konular araç deri döşeme yenilemesi ve değişimi olmaktadır. Otomobilin sadece iç mekân tasarımını değil aynı zamanda konforu da etkileyen konulardan bir tanesi olan araç deri döşemeleri ile alakalı titiz uygulamalar gerçekleştirmek gerekir. Aksi takdirde olumsuz aracın koltuklarında ortaya çıkan hasarları telafi etmek daha da zorlaşacaktır.

Araç koltuğunuzun deri olması sizin için çok değerli olsa da zaman zaman oto deri döşeme yenilemesi gerekir. Çünkü deri dayanıklı olduğu kadar bazı faktörlere karşı hassastır. Deriye değen sert cisimler ya da güneşe uzun süre maruz kalma noktasında değişim elzemdir. Peki, oto deri döşeme konusunda nasıl bir çözüme başvurmalısınız ?

Oto Deri Döşeme Yenilemesi

Oto deri döşeme işlemleri ile alakalı dikkate almanız gereken almanız gereken konu hizmet alacağınız oto döşeme firmasıdır. Çünkü deri döşemede yeterince tecrübeli ve bilgi sahibi olmayan bir ekipten destek almanız sizin için felakete neden olabilir. Bu kapsamda oto deri döşeme yenilemesi için aşağıdaki süreç ile karşı karşıya kalırsınız.

Deri Döşeme Değerlendirmesi

Deri döşemede bir hasar ya da kusur olması durumunda bu kusur incelenmektedir. Tamir ve onarımın mümkün olup olmadığı değerlendirilir. Zira bazı durumlarda doğrudan değişim yerine daha kaliteli çözümler mümkün olabilir. Böyle bir ihtimal yoksa bu durumda mutlaka oto deri döşeme yenilemesi yapılmalıdır. Peki, bu işlemler nasıl gerçekleşir ?

Otomobilinizin derileri ile birebir ya da daha kaliteli deri döşeme tedarik edilmektedir. Tedarik edilen döşeme parçaları gerekli işlemlerden geçirildikten sonra uygulamaya hazır hale gelir. Burada en önemli nokta deri döşeme kalitesinden çok deri döşemenin uygulanmasında hata ortaya çıkmamasıdır.

Uzman kadromuz ve teknolojik ekipmanlarımız sayesinde sökme, takma ve oturtma gibi pek çok aşamayı titizlikle sürdürüyoruz. Aracınızın daha kaliteli olmasını sağlayacak olan bu çözümün aynı zamanda görsel olarak da kalite sunacağından söz etmek gerekecektir.

Mersa Wax Oto Kuaför olarak aracınızın döşemesi ile alakalı bütün çözümlerde sizlere destek oluyoruz. Üstelik kullandığımız bütün ürünlerde yüksek standartlar sağlıyoruz.

HATCHBACK

8500
(KDV Dahil) / araç başı

SEDAN

9000
(KDV Dahil) / araç başı

4x4 - SUV

9750
(KDV Dahil) / araç başı