Çalışma Saatlerimiz
Hafta içi
08.30 - 18.00
Cumartesi:
8.30 - 15.30

Kaput Kaplama

Kaput kaplama çözümlerimizle boyasını korumak istediğiniz aracınız için bizimle çalışmaya ne dersiniz? Aracınızın boyası hem kaliteli görüntüsünü korumaya devam edecek hem de siz çevresel faktörleri düşünmeden aracınızı kullanmanın avantajını yaşayabileceksiniz. 

Yeni araç satın alan ya da mevcut aracında çizik oluşmasını istemeyen her araç sürücüsü araba kaput kaplama hizmetinden faydalanmak ister. Kaput kaplama aslında güçlü poliüretan filmlerin araca uygulanması sayesinde boyadaki çizikleri önler. Çizik önleme ve boyada oluşacak hasarı engelleme noktasında değerli bu çözüme siz de başvurabilirsiniz. Aracınızın marka ve modeli ne olursa olsun kaput kaplama sayesinde kaliteli çözümlere ulaşmanız mümkün olacak!

Araç Kaput Kaplama

Araba kaput kaplama hizmeti aracın metal parçaları başta olmak üzere her noktasına uygulanır. Burada amaç hem boyayı korumak hem de çevresel faktörlerin etkisini ortadan kaldırmaktır. Araç sahipleri tarafından seçilen renk ve alternatifler arasından belirlenen araba kaput kaplama hizmetinin en değerli yanı araç sürücülerinin psikolojik olarak boya korumasını düşünmeden hareket etmelerine olanak sağlamasıdır. Kaput koruma çözümü sağlayan kaplamalarda renk ve kalınlık seçenekleri araç sahiplerinin en büyük avantajıdır.

Bir araç sahibi olarak dilediğiniz renkte kaplama uygulamasına başvurabilirsiniz. Bu seçeneğin yanı sıra şeffaf kaplama sayesinde aracınızın mevcut rengini koruyarak da koruma mümkün! Dilediğiniz koruma ve kaplama seçeneğini tercih ederek ayrıcalıklı bir hizmete kapı aralayabilirsiniz.

Kaput Koruma Filmi

Kaput koruma filmi uygulaması ön kaput kaplama ya da bütün araca uygulanabilecek oldukça avantajlı bir seçenektir. Bu nedenle de bütçe planlaması yapılırken kaplama konusundaki tercihler dikkate alınmaktadır. Aracınız için seçeceğiniz kaplama rengi, tipi ve kaplama alanı ile alakalı bir fiyatlandırma yapılır. Oto servisimiz en kaliteli malzemeleri kullanarak size çözüm sunarken kaplama konusunda da ayrıcalıklı seçenekler sunduğunu hissettirir. 
 
Kaplama ile aracınızın boyası hasar görmesin istiyorsanız bu noktada yapmanız gereken tek şeyin bize başvurmak olacağını unutmamalısınız. Kaput kaplama çözümümüz sayesinde hem aracınızın boyasını koruyabilecek hem de güvende hissedeceksiniz. Üstelik size sunduğumuz uygun fiyatlar sayesinde kalite odaklı çözümleri bütçe dostu bir alternatif ile elde edebileceksiniz.

PVC

HATCHBACK

1500
(KDV Dahil) / araç başı

SEDAN

1750
(KDV Dahil) / araç başı

4x4 - SUV

1900
(KDV Dahil) / araç başı

PPF

HATCHBACK

2200
(KDV Dahil) / araç başı

SEDAN

2500
(KDV Dahil) / araç başı

4x4 - SUV

2650
(KDV Dahil) / araç başı

PPF PRO

HATCHBACK

2800
(KDV Dahil) / araç başı

SEDAN

3150
(KDV Dahil) / araç başı

4x4 - SUV

3500
(KDV Dahil) / araç başı