Çalışma Saatlerimiz
Hafta içi
08.30 - 18.00
Cumartesi:
8.30 - 15.30

Şeffaf Folyo Kaplama

Şeffaf folyo kaplama çözümleri ile aracınızın hem boyasını koruyabilir hem de kaplama konusunda farklı bir alternatiften yararlanma ayrıcalığını hissedebilirsiniz. Araç kaplama uygulamaları arasında en dikkat çeken bu çözüm sayesinde hem görsel hem de işlevsel kaliteyi yakalayın!
Araç kaplama uygulamalarında araç sahipleri genellikle boyayı korumak amacıyla farklı renkteki kaplamaları tercih eder. Ancak araç boya renginden memnun olan ve bu konuda da herhangi bir değişikliğe gitmek istemeyenler için şeffaf kaplama uygulamaları oldukça idealdir. Kullanım konusundaki rahatlığı ve ayrıcalıklı bir çözüm sunması sayesinde şeffaf araç kaplama uygulamasına siz de başvurarak avantajlı seçeneklere kapı aralayabilirsiniz.

Araç Şeffaf Folyo Kaplama

Araç şeffaf folyo kaplama ayrıcalıklarını yaşayarak size özel çözümleri ön plana çıkarmak sandığınızdan çok daha avantajlı olacak! Araç boyasını korumak için gerçekleştirilecek olan bu uygulamada aracınızın üzerinde sanki hiç kaplama yokmuş gibi bir görüntü elde edeceksiniz. Ama mevcut kaplama sayesinde güçlü bir koruma ayrıcalığını yaşayabileceksiniz.
10 yıl boyunca ciddi bir koruma sağlayan ve yapısında hiçbir bozulma olmayan şeffaf kaplama ile boya korumada kusursuzluğu yakalayabilirsiniz. Üstelik bu kaplamayı yenilemek istediğinizde kolay bir şekilde çıkarılabilir olmasından da yararlanabilirsiniz. Aracınızda oluşabilecek taş ezikleri, çalı çizikleri ve kuş pisliği kaynaklı boya hasarını önleyen söz konusu kaplama sayesinde kaliteyi zirveye çıkarabileceksiniz.

Araç Komple Şeffaf Kaplama Fiyatları

Aracında kalite ve kusursuzluğu yakalamak isteyenler için şeffaf kaplama uygulamalarından yararlanmak isteyenler için harika çözümler sunuyoruz. Siz de ayrıcalıklarla dolu bir hizmete kapı aralamak istiyorsanız şeffaf kaplama çözümlerine başvurabilirsiniz. Peki, bu hizmete karşılık ödemeniz gereken ücretler nasıl belirlenir? Bu konuda en önemli detay şüphesiz aracınızın boyutudur. Çünkü kaplama yapılacak araç için kullanılacak malzeme fiyatı etkileyen unsurların başındadır.
Araç komple şeffaf kaplama fiyatları ile alakalı aracın sökülmesi gereken bir parçasının olup olmaması önemlidir. Aracınız için en iyi hizmeti en uygun fiyata almak için oto servisimize başvurmalısınız. Şeffaf araç kaplama hizmetinde en başarılı seçeneklere kapı aralamak adına hemen oto servisimize gelin ve detayları öğrenin!

PVC

HATCHBACK

13000
(KDV Dahil) / araç başı

SEDAN

14000
(KDV Dahil) / araç başı

SUV - 4X4

15000
(KDV Dahil) / araç başı

PPF

HATCHBACK

16000
(KDV Dahil) / araç başı

SEDAN

17000
(KDV Dahil) / araç başı

SUV - 4X4

18000
(KDV Dahil) / araç başı

PPF PRO

HATCHBACK

19000
(KDV Dahil) / araç başı

SEDAN

20000
(KDV Dahil) / araç başı

SUV - 4X4

21000
(KDV Dahil) / araç başı