Çalışma Saatlerimiz
Hafta içi
08.30 - 18.00
Cumartesi:
8.30 - 15.30

Tavan Kaplama

Tavan kaplama uygulaması ile aracınızın tavan kısmında daha kaliteli bir görüntü yakalamak ister misiniz? O halde oto servis hizmetlerimizden yararlanarak en kaliteli kaplama çözümlerimize başvurabilirsiniz. Özellikle güneşin etkisi ve diğer çevresel faktörlerden zarar gören tavanı daha gösterişli kılmak tavan kaplama hizmeti ile mümkün olacak!
Araç kaplama uygulamaları son yıllarda gittikçe artan taleple karşı karşıya kalmaktadır. Kaplamanın çevresel faktörleri olabildiğince dışarıda bırakması nedeniyle de boyanın zarar görmesi önlenmektedir. Siz de araç modeliniz ne olursa olsun harika bir kaplama uygulamasından faydalanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey servis hizmetimize başvurmaktır.
Servisimizin size sunacağı muhteşem hizmetlere daha yakından göz atmak için aşağıdaki süreçlere bir göz atmanızı öneriyoruz.

Oto Tavan Kaplama

Oto tavan kaplama çözümlerimizden yararlanarak en kaliteli seçeneklere ulaşabileceksiniz. Özellikle tavanda görülen hasarın üzerinin kapatılması amacıyla talep gören tavan kaplamada süreç aşağıdaki şekilde devam eder.
• Aracınızın tavan kısmı yapısal olarak incelenir ve hangi çeşit kaplama uygulanabileceğine karar verilir,
• Kaplama için talep ettiğiniz renk ve desene karar verilerek tedarik süreci başlar,
• Kaplama tedarik edildikten hemen sonra da kaliteli uygulama gerçekleştirilerek aracınız size teslim edilir,
• Tavan uygulaması sırasında kaplama arasında hava kalmaması adına oldukça titiz işlemler gerçekleştirilir,
• Uygulamanın zahmetli ve uzun süren bir işlem olması uzmanlık gerektirdiğinden daha önce kaplama tecrübesi olan personelimizle sizlere destek oluyoruz.
Aracınızın tavan kısmında ortaya çıkabilecek istenmeyen durumların önüne geçmek adına kaplama çözümlerimizden hemen fayda elde etmeye başlayabilirsiniz.

Araç Tavan Kaplama Fiyatları

Araç tavan kaplama uygulamalarından yararlanmak isteyen hemen her araç sahibi gibi sizin de amacınız uygun fiyatlı ve kaliteli bir seçenek mi? O halde oto servisimizle iletişime geçebilirsiniz. Araç tavan kaplama fiyatları ile alakalı oto servisimize başvurduğunuzda size en uygun fiyatlarla destek oluyoruz.
Fiyatların belirlenmesi esnasında sadece uygulama ücretleri ile değil aynı zamanda malzeme kalitesi ile de başarılı çözümlere kapı aralıyoruz. Birbirinden özel araç tavan uygulamalarından fayda sağlamak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu konuda elde ettiğimiz başarı ve kaliteyi sizlere sunuyor ve ayrıcalıklara kapı aralıyoruz.

PVC

HATCHBACK

1400
(KDV Dahil) / araç başı

SEDAN

1650
(KDV Dahil) / araç başı

4x4 - SUV

1800
(KDV Dahil) / araç başı

PPF

HATCHBACK

2150
(KDV Dahil) / araç başı

SEDAN

2400
(KDV Dahil) / araç başı

4x4 - SUV

2800
(KDV Dahil) / araç başı

PPF PRO

HATCHBACK

2900
(KDV Dahil) / araç başı

SEDAN

3100
(KDV Dahil) / araç başı

SUV - 4X4

3650
(KDV Dahil) / araç başı