Çalışma Saatlerimiz
Hafta içi
08.30 - 18.00
Cumartesi:
8.30 - 15.30

Oto Kuaför

Oto kuaför hizmetlerimizle aracınızın iç ve dış temizliğini gerçekleştirmek ister misiniz? Çok özel uygulamalar ve birbirinden değerli çözümlerle aracınızda temizliği fazlasıyla hissedebileceksiniz.
Araç sahiplerinin en büyük hobilerinden bir tanesi araç temizliğidir. Kimi araç sahipleri bu temizliği kendileri yapsa da düzenli aralıklarla oto kuaför hizmetlerine başvurmak şarttır. Çünkü oto kuaför hizmeti sadece aracınızın temizliğini değil aynı zamanda iç ve dış aksamlarının daha kullanışlı olmasını sağlar. Örneğin klima çıkışında oluşan tozun sizin için yaratacağı olumsuzluğu gidermek adına bu kısmın titizlikle temizlenmesi şarttır. Kaporta kısmında talebe göre pasta cila uygulamaları sayesinde de aracınızın boyası korunmak istenir.

Araba Kuaförü Nasıl Seçilmelidir ?

Araba kuaförü seçimi çok önemli ve değerli bir konudur. Çünkü aracın iç ve dış bakımlarının gerçekleştirilmesi oldukça mühimdir. Özellikle aracın iç kısmında, döşemelerde ve tavanda ortaya çıkan çeşitli problemlerin giderilmesi adına araç kuaförü hizmetine başvurulur. Kir, tozlanma, leke ve diğer bazı olumsuzlukların ortadan kaldırılması açısından araç kuaförü hizmeti şarttır. Peki, seçimi yaparken nasıl bir yol haritası izlemeniz gerekir?
Araç kuaförü seçerken kullanılan ekipman ve temizlik malzemelerine maksimum hassasiyeti göstermeniz şarttır. Bu noktada hem aracınızın kalitesini destekler hem de daha iyi bir görüntüye sahip olmasına kapı aralarsınız. Özellikle araç satışı öncesinde tercih edilen detaylı oto kuaför ile aracın gerçek değerini ortaya çıkarmak mümkün olacaktır. Siz de aracınızın değerini ortaya çıkarmak ve iç – dış temizliğinde harikalar yaratmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Oto Kuaför Fiyat Listesi

Oto kuaför fiyat listesi konusunda bilgi almak hemen her araç sahibinin arzu ettiği bir konudur. Çünkü bazı oto servis ve araç bakım istasyonlarında talep edilen fiyatlar dudak uçuklatacak cinstendir. Oto servisimiz bütçenizi koruyan çözümler sunduğu gibi kaliteden de asla ödün vermez.
Kullanılan hemen her ekipman aracınıza özeldir. Oto kuaför süresince piyasanın en iyi temizleyici ve ekipmanları tercih edilir. Bu anlamda temizliğin kalitesi sağlanmış olur. Üstelik kuaför hizmetinde görev alan personel bu işi 5+ yıldır yapan deneyimli teknikerlerdir. Tüm bu avantajlardan faydalanamaya hazır mısınız?