Çalışma Saatlerimiz
Hafta içi
08.30 - 18.00
Cumartesi:
8.30 - 15.30

Detaylı İç Temizlik

Detaylı iç temizlik uygulaması ile aracınızın daha temiz ve konforlu görünmesini ister misiniz? Araç sahiplerinin en çok yakındığı durumlardan bir tanesi olan araç içindeki hijyen konusunda en iyi standartları sunuyoruz. Araç detaylı temizlik kapsamında ihtiyaç duyduğunuz bütün çözümlerle buluşmanızı sağlıyoruz. Üstelik detaylı araç temizliği dendiğinde akla gelebilecek her konuda sizlerin destekçisi olmayı arzu ediyoruz! 

Detaylı iç temizlik uygulamaları oldukça titiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Aracınızın bütün kapılarının kapalı olduğu konumda her noktasının temizlendiği bu uygulamada amaç aracınızın hiç kullanılmamış kadar temiz olmasıdır.

Detaylı İç Temizlik Nasıl Gerçekleşir ?

Araç sahiplerinin sıklıkla başvurdukları hizmetlerden bir tanesi olan detaylı iç temizlik çözümünde gerçekten de bütün detayların dikkate alınması vardır. En ufak ayrıntıların dahi fırça ve temizleyiciler yardımı ile temizlendiği detaylı araç temizliği kusursuz bir hizmettir. Aracınızın ön konsolunda oluşan tozlanma giderilir, klima çıkışlarında biriken toz temizlenir ve varsa koltuğunuzdaki lekeler çıkarılır.

Aracınızda hiç kullanılmamış havasını hissetmeniz adına gerekli olan araç detaylı temizlik hizmetinin her türlü otomobil için uygun olduğunu belirtmek gerekir. İster lüks bir aracınız olsun ister orta segment bir araç! Amacınız temizlik, konfor ve gösterişli bir araç içiyse uzman ekibimizle iletişime geçerek en kaliteli hizmetlerden fayda sağlamaya başlayabilirsiniz.

Detaylı Temizlik Fiyatları

Araç sahiplerinin düzenli aralıklarla ya da araç satışı öncesinde tercih ettikleri bu hizmetin fiyatlarını merak ediyor musunuz? Aracınızın kirlilik durumu ve iç kısmındaki detaylara bağlı olarak fiyatların değişkenlik gösterdiğini unutmamalısınız. Özellikle araç sahiplerinin detaylı temizlik konusunda bir uzman görüşü almadan piyasada dolaşan fiyatlara riayet etmemesi gerekir. Çünkü detaylı araç temizliği her araca özeldir.

İç dış yıkama hizmetinden farklı olarak koltukların lekelerden arındırılması ve kapı kollarındaki temizliğin yapılması oldukça dikkat çekicidir. Aracın her noktasının titizlikle temizlenmesinin yanı sıra bagaj kısmının da detaylı bir şekilde temizlendiğini unutmamalısınız. Detaylı araç temizliği konusunda hem en iyi hizmete ulaşmak hem de fiyatlarla ilgili en doğru bilgileri elde etmek adına uzmanlarımızla görüşmenizi öneriyoruz. Kaliteli hizmet kaliteli seçimle mümkün!

Hatchback

900
(KDV Dahil) / araç başı

SEDAN

1000
(KDV Dahil) / araç başı

SUV - 4X4

1150
(KDV Dahil) / araç başı