Çalışma Saatlerimiz
Hafta içi
08.30 - 18.00
Cumartesi:
8.30 - 15.30

Ekpsress Cila ile Aracınız Daha Kaliteli Görünsün

Ekspress cila, kaliteli bir boya görüntüsü elde etmek ve aracınızın daha da parlamasını sağlamak açısından oldukça değerlidir. Bu nedenle de aracınızda ortaya çıkabilecek çizik ve hasarları gidermek açısından cila uygulamalarına başvurmak gerekir.
Otomobiller, trafikte seyrederken diğer araçların çarpması ya da sürtmesi nedeniyle çok çabuk çizilebilmektedir. Öte yandan taş, ağaç dalları ve diğer bazı detaylar da dikkate alındığında aracın boyasında çizilmeler görülmesi oldukça doğaldır. Bu durumda da yapılması gereken tek şey cila ile bu çok derin olmayan çiziklerin giderilmesidir. Express wax olarar da bilinen cilalar hızlı bir şekilde etki ediyor olması sayesinde en çok dikkat çeken ürünlerden bir tanesidir.

Ekpsress Cila Uygulaması Nasıl Gerçekleşir ?

Cila uygulaması sayesinde daha kaliteli ve kusursuz bir araca sahip olmak ister misiniz? Aracınızın dış görüntüsünü oldukça başarılı bir şekilde etkileyecek olan express wax uygulaması sayesinde yolların en dikkat çekici aracı sizinki olacak! Peki, bu harika çözüme ulaşmak adına yapılması gerekenler neler? Daha yakından bir göz atalım!
Otomobil iyice yıkanıp temizleme işlemi gerçekleştikten sonra cila boya üzerine püskürtülür. Ancak püskürtme işlemi gerçekleşirken bütün araca cila uygulamak çok da doğru olmayacaktır. Bu nedenle de bölgesel uygulama yapmaya özen göstermelisiniz. Ekspress cila ve ilgili ekipmanlar ile birlikte gerçekleştirilecek olan uygulama sayesinde en kaliteli seçeneklerden faydalanma şansı elde edebileceksiniz.

Çizik Kapatıcı Cila Ne İşe Yarar ?

Ekspress cila uygulamaları ile aracınızın boyasını korumak ve daha kaliteli bir noktaya taşımanız mümkün. Peki, bu uygulamalardan faydalandığınızda ne tür avantajlardan yararlanabileceksiniz?

  • Parlaklık konusunda çok başarılı seçenekler sunarken görünümde de kalitelidir,
  • Kılcal çiziklerin giderilmesini destekler,
  • Boya yüzeyinde bulunan kirlerin gitmesini sağlayarak kusursuz bir boya görüntüsü sunar,
  • Birkaç hafta için dahi olsa çevreden gelen etkilerle oluşacak çiziklerin önlenmesi sağlanır,
  • Yaz ve kış aylarına uygun bir kullanıma olanak sağlar,
  • Eski arabaların yüzeyinde kaliteli bir yenileme olanağı sağlar.

Siz de aracınızın daha kaliteli bir görüntüye ulaşmasını istiyorsanız kesinlikle ekspress cila seçeneklerinden faydalanmaya başlamalısınız.