Çalışma Saatlerimiz
Hafta içi
08.30 - 18.00
Cumartesi:
8.30 - 15.30

İç ve Dış Temizlik

Aracınızın iç ve dış temizliğini sağlarken kusursuz hizmetlerden fayda sağlamak mı istiyorsunuz? O halde oto servisimize gelerek temizlikte çığır açan alternatiflerimizle tanışmaya hazır olun! 

Araç sahiplerinin en büyük hobilerinden bir tanesi olan araç bakımı genellikle profesyoneller tarafından gerçekleştirilir. Bu konuda işini şansa bırakmak istemeyen bir araç sahibiyseniz siz de bizimle iletişime geçerek en kaliteli hizmet için aracınızı bize teslim edebilirsiniz. İç ve dış temizlik konusunda aracınızı özenle ele alıyoruz. Temizlik hizmetlerinden çok daha fazlası ile aracınızda hijyeni hissettiriyoruz. Üstelik temizliği yaptıktan sonra kullandığımız hoş kokularla size harika bir deneyim sunuyoruz.

Araç İç Dış Yıkama

Aracınızın içi kadar dış temizliğini de kusursuz bir şekilde gerçekleştirmek ister misiniz? O halde oto servis hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aracınızın iç yıkama ve dış yıkamasını kaliteli bir şekilde ele alırken özellikle her malzemede kalite olanı tercih etmeye gayret gösteriyoruz. Temizlik malzemelerinde gösterdiğimiz hassasiyeti uygulama aşamasında da sergilemeye çalışıyoruz.

Yıkama sırasında başarılı ve tecrübeli personelimiz sayesinde her detayı incelikle ele alıyoruz. Temizlik esnasında sunduğumuz hizmetlerin kalitesini hissetmeniz adına her detayda sizi bilgilendiriyoruz. İç ve dış temizlik hizmetimiz kapsamında aracınızı koruyacak hemen her çözümde titizliğimizi yansıtmaya özen gösteriyoruz. İç ve dış yıkama hizmetleri sonrasında aracınızın parlayacağını iddia ediyoruz.

İç Dış Yıkama Fiyat

İç dış yıkama fiyatlarının neye göre belirlendiğini siz de merak ediyorsanız bu konuda belirleyici faktörleri dikkate almalısınız. Peki, iç dış temizlik fiyatlarında belirleyici faktörler nelerdir?

Aracınızın yıkanmasını istiyorsanız öncelikle aracınızın kirlilik durumunu incelemek adına oto servisimize gelmelisiniz. Ön inceleme sonrasında iç dış temizliğe ek olarak bir uygulama talep ediyorsanız bunu da belirtmenizi istiyoruz. Sizden gelen talepler ve araç durumu da dikkate alınarak yıkama için fiyat belirlemesi yapılır.

Aracınızın ihtiyaçlarına göre uygun malzemelerle temizlik işlemleri gerçekleştirilir. İç ve dış yıkama konusunda sıra dışı çözümlerden faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli! Randevu ya da beklemeye gerek kalmadan aracınızın iç dış bakımını en kısa sürede gerçekleştiriyoruz.

HATCHBACK

1700
(KDV Dahil) / araç başı

SEDAN

1900
(KDV Dahil) / araç başı

4x4 - SUV

2150
(KDV Dahil) / araç başı