Çalışma Saatlerimiz
Hafta içi
08.30 - 18.00
Cumartesi:
8.30 - 15.30

Motor Yıkama

Araba motor yıkama ile motorunuzun dış yüzeyindeki olumsuzlukları gidermek ister misiniz? Sadece aracınızın dış yüzeyini değil motor dahil her kısmını yıkamak oldukça değerli olacak!
Araç yıkama hizmetinden söz edildiğinde sadece aracın dış yüzeyi ve yolcuların seyahat ettiği iç kısmı temizlenir. Kaporta içerisindeki kısmın temizlenmesi ekstra bir hizmettir. Araç motorunun yıkanarak daha yüksek performans sağlaması amaçlanır. Türkiye’de hemen her araç sahibinin talep ettiği bu hizmete olumlu yanıt veriyor ve kaliteyi zirveye taşıyoruz. Özellikle motora zarar vermeyecek uygulamalar sayesinde oto motor yıkama çözümlerimizi sizlerle buluşturuyoruz.

Motor Yıkama Nasıl Yapılır?

Oto motor yıkama hizmeti araç sürücüleri için değerli olurken söz konusu yıkamanın titizlikle gerçekleşmesi gerekir. Çünkü yanlış bir uygulama ciddi sorunlar teşkil edebileceği gibi aracınızın performansını da olumsuz etkiler. Bu kapsamda uzman servisimize gelerek araba motor yıkama hizmeti talep ettiğinizde aşağıdaki detaylara önem verilmektedir.

• Motor temizliği yapılmadan önce aracın 24 saattir çalışmıyor olmasına önem verilmelidir,
• Kaput açıldığında gözle görülen çamur ve kaba kirin temizlenmesi gerekir,
• Motorun etrafında bulunan bütün ekipmanların mutlaka soğuk su ile yıkanması gereklidir,
• Hava filtresinin su ile yıkanmaması ve bu kısımlardan suyun olabildiğince uzak tutulması şarttır,
• Araba motor yıkama işlemlerinden hemen sonra araç çalıştırılmamalıdır.

Yukarıdaki hususlara dikkat ederek harekete geçmeniz aracınızın performansını yüksek tutmak açısından önemlidir. Aksi takdirde motor temizliği yapmak isterken daha büyük risklere neden olabilirsiniz.

Motor Temizleme ve Koruma Fiyatları

Motor temizleme ve koruma fiyatları ile alakalı en kaliteli hizmetlerden yararlanmak için oto servisimizle iletişime geçmenizi öneriyoruz. Aracınızın motor kısmındaki kirlilik ve kullanılacak olan temizleyicilere bağlı olarak fiyat değişir. Fiyat almak adına aracınızı servisimize getirerek kaliteli hizmetlerden faydalanabilirsiniz.
Araba motor yıkama hizmetlerimiz kapsamında size destek olurken aracınızdaki rutin kontrolleri de yaparak size ekstra çözümler sunuyoruz. Aracınızın her bir parçasını önemseyerek sunduğumuz motor yıkamasında gerekli kuruma sağlandıktan sonra aracı size teslim ediyoruz. Aracınıza zarar verecek her çözümden uzak durarak sizler için en başarılı hizmetlere kapı aralıyoruz. Bizi tercih ederek kaliteli bir motor bakım ve yıkama hizmeti alabilirsiniz.

HATCBACK

300
(KDV Dahil) / araç başı

4x4 - SUV

350
(KDV Dahil) / araç başı

SEDAN

400
(KDV Dahil) / araç başı