Çalışma Saatlerimiz
Hafta içi
08.30 - 18.00
Cumartesi:
8.30 - 15.30

Pasta Cila Boya Koruma

Pasta cila boya koruma ayrıcalıkları ile aracınızın boyasını koruyarak değerini yüksek tutmak ister misiniz? Özellikle aracının çarpma ve diğer faktörler nedeniyle hasar görmesini istemeyen kişiler için pasta cila seçeneğinin çok değerli olduğunu ifade etmek gerekir. Peki, araç sürücülerinin dilinden düşmeyen bu hizmet aslında ne?
Pasta cila uygulaması boyanmış araçların üzerinde oluşan toz tanelerini gidermek ve daha pürüzsüz bir görüntü elde etmek için tercih edilir. Araç boyasında ortaya çıkan hasarın önlenmesi adına boya uygulamalarına başvurulmaktadır. Bu durumda aracın boyanması söz konusu olsa da mikron kalınlığı fabrikadaki kadar iyi olmaz. Görsel olarak fark edilmese de boya kalınlığı daha yüksektir. Boya kalınlığına ek olarak boya sırasında araç yüzeyine yapışan toz ve diğer faktörler aracın pasta ile daha parlak olmasını sağlar.
Pürüzsüz ve parlak araç yüzeyleri için olmazsa olmazlardan biri olan pasta cila uygulaması sayesinde boya kalitesi artar.

Pasta Cila Boya Koruma Nasıl Uygulanır ?

Pasta cila boya kaplama aracınızı maruz kaldığı dış faktörleri bertaraf etme amacı taşır. Pasta cila seramik kaplama olarak da bilinen bu hizmet aslında boyanın soyulması ya da küçük hasarlar görmesi halinde tercih edilmektedir. Araçta oluşan hasarların giderilmesi adına boya uygulaması yapıldıktan sonra boyanın daha kaliteli olması amaçlanmaktadır. Hem boyadaki hataların giderilmesi hem de homojen bir görüntü elde etmek adına boyanın üzerine koruma katı çekilir.
Temizleyici ve kılcal çizikleri ortadan kaldıran alternatiflerle uygulanan pasta cila seramik kaplama sayesinde aracınızın parlaması sağlanır. Pürüzlerin ortadan kalkması ve görüntüde kusursuzluğun yakalanması doğru uygulamaların sonucudur. Bu nedenle de pasta cila uygulamasını yaptıracaksanız uzmanlarımıza güvenmenizi öneriyoruz.

Pasta Cila Boya Koruma Fiyat

Çevre şartlarına ve aracın çarpma – çarpışma durumuna göre koruma ömrü değişen pasta cila boya koruma fiyatını merak ediyor musunuz? Aracınızın pasta cila seramik kaplama yapılacak kısmı ve boya özellikleri belirleyici faktörlerdir. Her araç için farklı farklı olan bu hizmetle ilgili net bir fiyat telaffuz etmek doğru değildir. En doğru fiyat ve en kaliteli hizmet için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

HATCHBACK

900
(KDV Dahil) / araç başı

SEDAN

1100
(KDV Dahil) / araç başı

4x4 - SUV

1150
(KDV Dahil) / araç başı