Çalışma Saatlerimiz
Hafta içi
08.30 - 18.00
Cumartesi:
8.30 - 15.30

Seramik Kaplama

Aracınızın boya kalitesini uzun süre korumak adına seramik kaplama ayrıcalıklarından yararlanmaya ne dersiniz? Her araca uygulanabilen harika bir çözüm olan seramik kaplamayla çiziklerin ortaya çıkması söz konusu olmaz!
Araçların boyasında ortaya çıkan çizik ve yarıklar araç sahiplerinin canını sıkan en ciddi sorunlardan bir tanesidir. Araç sahibinin olumsuz etkilenmesine neden olurken aracın değerini de düşüren çiziklere karşı kaplama ayrıcalıklarını yaşayın! Seramik kaplamalar sayesinde aracınızdaki mevcut çizikler giderilmeyecek olsa da kaplama sonrasında çizik oluşumu engellenir.
Nano teknoloji ile geliştirilen bir seçenek olan seramik kaplamanın dış etkenlere karşı güçlü koruma sağlaması sayesinde çok tercih edildiği bilinir. Siz de oto servisimizin ayrıcalıklarından faydalanarak aracınızda çizik ve diğer etkileri ortadan kaldırabilirsiniz.

Araç Seramik Kaplama Faydaları Nelerdir ?

Araç sahiplerinin son dönemde en çok tercih ettiği hizmetlerden biri olan araç seramik kaplama aracınızı sadece çiziklere karşı korumaz. Bunun yanı sıra aracınızın 3M seramik kaplama sayesinde elde edeceği başka avantajlar da vardır. Bu avantajları aşağıda sizler için sıraladık!
• Asit yağmuru nedeniyle araç yüzeyinde oluşacak hasarlar önlenir,
• Asit içeriği yüksek ürünlerin araç kaportasında neden olacağı hasarlar engellenir,
• Toz, kir ya da çamur gibi araçta kılcal çiziklere neden olacak sorunlar ortadan kaldırılır,
• Aracınızın boyasına zarar verecek kuş pisliği gibi etmenlerin etkisi giderilir,
• Güneş ışınları nedeniyle ortaya çıkacak yanıklar engellenir.
Yukarıdaki avantajlar dikkate alındığında oldukça ayrıcalıklı bir çözüm olan seramik kaplama sayesinde siz de avantajlarla dolu seçeneklerden fayda elde edebilirsiniz. Bu noktada önemli olan doğru bir hizmet sağlayıcısına başvurmaktır.

Oto Seramik Kaplama Fiyatları

Oto seramik kaplama hizmetlerinden faydalanmak isteyen hemen herkesin beklentisi uygun fiyatlardır. En uygun fiyatlarla araç boyanızı korumak ve uzun süreli kusursuzluk sağlamak adına oto servisimizle iletişime geçebilirsiniz. Oto servisimiz hizmetlerimize başvurduğunuzda bilmeniz gereken en önemli şey seramik kaplama uygulamasında mevcut çiziklerin giderilmeyeceğidir. Bu konuda bilgi sahibi olmayan pek çok sürücü kaplama sonrasında hayal kırıklığı yaşayabilmektedir.
Aracınızı gelecekte oluşabilecek çiziklere karşı korumak adına hemen bizden oto seramik kaplama hizmeti alabilirsiniz.

Hatchback

2600
(KDV Dahil) / araç başı

SEDAN

2850
(KDV Dahil) / araç başı

SUV - 4X4

3150
(KDV Dahil) / araç başı